Жива ялинка VS штучна: що обрати?

Жива ялинка VS штучна: що обрати?

Ви точно стикалися з цією дилемою ????
І рішення не таке однозначне, як може здатися на перший погляд ????
????Перший варіант – один раз посади ялинку у себе у дворі і прикрашай її до свят ???? Плюсів і радості для людей та довкілля – море! Особливо якщо прикрасите її природніми матеріалами.
????Другий варіант – ялинка в горщику. Цей варіант добрий, якщо ви попіклуєтесь про деревце, аби воно могло вижити в квартирі і потім – на вулиці:
- перед перенесенням деревця в теплий будинок - потримаєте його в світлому неопалюваному приміщенні кілька днів. Будь-які різкі коливання температур для ялинок – великий стрес і ризик загинути.
- потурбуєтесь про зволоження повітря в квартирі. Ідеально – понад 50%. У наших квартирах взимку цей параметр зазвичай сягає 30%. Найчастіше обприскуйте гілки і поливайте землю в горщику, найкращий варіант – автоматична система поливу. І розташуй дерево якнайдалі від опалювальних приладів.
????Третій варіант - натуральна жива ялинка. Цей варіант хороший, якщо ви:
- придбали її на спеціальному ялинковому базарі чи в лісництві - з квитанцією, пломбою і документами на заготівлю і перевезення. Перевірити пломбу за номером можна тут https://www.yalynka.info/ . Такі дерева вирощують, як гарбуз чи кукурудзу, збираючи врожай раз на кілька років та висаджуючи нову партію.
- після свят - належним чином утилізували. Не викинули на смітник, а поклали на місця безкоштовного збору дерев чи самостійно відвезли на корм тваринам в місцевий зоопарк.
Екологічна альтернатива справжній зрубаній ялинці - ялинові лапи та гілки. Їх можна самостійно набрати в лісі чи ялинкових базарах, вони принесуть у будинок новорічний аромат та прикрасять його абсолютно безкоштовно.
♻️Четвертий варіант – придбати штучну ялинку. Цей варіант екологічний, якщо ви:
- Будете використовувати її не менше 20 років. Тож обирайте ту, яка вас не розчарує через пару років.
- Виберете якісну. Більшість дешевих ялинок роблять із матеріалу, що містить ПВХ. Такі моделі виділяють шкідливі випари, перебуваючи поруч із батареями та іншими опалювальними пристроями. А потрапляючи на смітник ці речовини викликають окислення ґрунтових вод. На ґрунті з високою кислотністю гинуть будь-які рослини і не можуть зрости нові. Спалювання теж поганий варіант - канцерогени виділяються в атмосферу, накопичуючись у ній та впливаючи на здоров'я всіх живих організмів.
✂️П'ятий варіант – зробити саморобну креативну ялинку з підручних матеріалів. Варіанти з гілок, паперу, гірлянд, шишок і навіть фруктів чи іграшок стануть незвичайною, але дуже святковою заміною звичною з дитинства новорічної ялинки. Можна навіть з мандаринок ???? ????
Який варіант обираєте? Новий рік вже скоро ????

Ваші коментарі

Samira Menard
18.08.2022
World's Best Neck Massager Get it Now 50% OFF + Free Shipping! Wellness Enthusiasts! There has never been a better time to take care of your neck pain! Our clinical-grade TENS technology will ensure you have neck relief in as little as 20 minutes. Get Yours: https://hineck.shop Enjoy, Samira Жива ялинка VS штучна: що обрати?
Selma Delgado
15.08.2022
World's Best Neck Massager Get it Now 50% OFF + Free Shipping! Wellness Enthusiasts! There has never been a better time to take care of your neck pain! Our clinical-grade TENS technology will ensure you have neck relief in as little as 20 minutes. Get Yours: https://hineck.shop Sincerely, Selma Жива ялинка VS штучна: що обрати?

Додати коментар