Готуємо з Торбинками. Домашній сир.

Готуємо з Торбинками. Домашній сир.

Чи любите ви домашній сир?

Якщо так - то одна з наших торбинок легко допоможе його зробити! Її можна багаторазово використовувати замість марлі.

Вам потрібно:
- 3 літри молока в скляній банці
- Сіль за смаком
- Велика кастрюля з водою
- Наша торбинка середнього розміру
- Друшляк.

Залиште молоко скисати. Достатньо не поставити його в холодильник - і дикі молочнокислі бактерії зроблять свою справу. Можете їм допомогти і покласти в молоко ложку сметани.

Коли молоко перетвориться в кисоляк (загусне) - відігрійте його на водяній бані. Просто поставте банку з молоком в велику кастрюлю з водою і нагрівайте на маленькому вогні. Щоб майбутній сир був ніжним - стежте, щоб вода в кастрюлі не закипала. Коли ви побачите, що згусток відокремився від сироватки і піднявся угору - переходьте до наступного етапу.


Процідіть відігріте молоко через друшляк. Сироватку не виливайте - то цінний продукт 

М'яку сирну масу присоліть за смаком і перекладіть ложкою в торбинку, затягніть її шнурком і підвісьте на пару годин до будь-якої ручки на кухні. В сир можна додавати кмін та інші приправи на ваш смак.


Через пару годин зніміть торбинку з сиром, покладіть її на дощечку на дні широкої кастрюлі, притисніть рукою, аби зробити масу пласкою - і поставьте зверху щось важке - а хоча б і 3-літрову банку, але вже з водою.

Ще трішки часу - і смачний домашній сир готовий!

Чим більше тримаєте під тиском і чим важчий прес - тим сухішим буде кінцевий продукт.

Після радісної дегустації не забудьте помити торбинку в теплій воді з милом і просушити - вона буде готова до наступних експериментів!

Смачного!

#готуємо_з_торбинками

Ваші коментарі

Ramonita Copland
17.08.2022
World's Best Neck Massager Get it Now 50% OFF + Free Shipping! Wellness Enthusiasts! There has never been a better time to take care of your neck pain! Our clinical-grade TENS technology will ensure you have neck relief in as little as 20 minutes. Get Yours: https://hineck.shop Regards, Ramonita Готуємо з Торбинками. Домашній сир.
Brittney Borchgrevink
15.08.2022
World's Best Neck Massager Get it Now 50% OFF + Free Shipping! Wellness Enthusiasts! There has never been a better time to take care of your neck pain! Our clinical-grade TENS technology will ensure you have neck relief in as little as 20 minutes. Get Yours: https://hineck.shop To your success, Brittney Готуємо з Торбинками. Домашній сир.

Додати коментар