Наші цінності

Наші базові цінності це:
1.Безумовна якість
2.Підтримка суспільних змін.
3.Повага до людей
4.Повага до довкілля
5.Співпраця

Речі мають служити людині довго. Ми ретельно контролюємо якість наших торбинок, аби вони радували вас роками. Найвитриваліша тканина, зміцнені шви, додаткова ручна обробка, тестування - все це дозволяє створити майже вічний продукт.


Ми направляємо частину нашого прибутку на просвітницькі та інформаційні кампанії для людей, які хочуть жити в злагоді з довкіллям. Кожна ваша покупка допомагає робити добрі справи!


Розробляючи наші товари, ми орієнтуємось на потреби клієнтів. Саме так ми обираємо тканину, кольори, розміри та комплектацію. Ми пропонуємо швидку доставку в різні регіони України та різні способи оплати. Ми вважаємо, що перехід до eco-friendly життя має бути легким та приємним - і допомагаємо в цьому. Ми віддаємо перевагу довговічним матеріалам і популяризуємо їх повторне використання. Пакуємо товар, використовуючи матеріали, що підлягають переробці (картон, папір, спеціальний скотч).


Ми знаємо, що зміни суспільства на краще творяться спільнотами. Тому розвиваємо партнерства з брендами, організаціями та установами, які поділяють наші цінності та готові докладати зусиль, аби життя українців ставало більш екологічним. Ми шиємо екоторбинки для овочів та фруктів.


Ми мріємо про світ, вільний від поліетиленових пакетів!
Ми вважаємо, що великі справи робляться маленькими кроками. Ми вважаємо, що кожен з нас може творити історію. Ми вважаємо, що треба діяти зараз. Довкілля - як ніколи важливе. Одноразові пластикові речі мають залишитись в минулому.


Це кажемо ми - родинна мануфактура з Черкас, яка кинула виклик поліетиленовим пакетам.